10631048 ZUS1 DSC_2044 ZUS2 ZUS3 DSC_2001




Triedy

2017/2018

PK

Hlinková Timea

Hradská Anna Sofia

Hromada Filip

Kudličková Nella

Labovská Margaréta

Pečeňanská Dorota

Pečková Ella

Šulíková Simona

Bartíková Lea

Slimáková Ema

PŠ 1.A

Baďo Tobias

Ferceňková Sophie

Fillová Klára

Gregvorková Anna

Chovanová Zara

Klasová Emma

Kmeť Matej

Koreň Tadeáš

Královenská Zara

Kubačková Zoja

Laková Tatiana

Zuskin Michal

PŠ 2.A

Bombeková Rebeka Leila

Buliaková Ester

Dančová Sára

Gejdoš Miroslav

Haluška Juraj

Hubčíková Nikol

Iváková Tamara

Kluková Zoja

Kohútová Lea

Kubinová Eliška

Lako Andrej

Lopeňová Nela

Ševčík Václav

Ševčíková Anna

Šipoš Adam

Švento Daniel

Šuvadová Tereza

 

1.A

Bažík Peter

Ďaďo Marko

Gorná Alžbeta

Grebáč Filip

Kubinová Eliška

Kubinová Janes Viktória

Menderová Alexandra

Nejedlá Klára

Prídavok Samuel

Rakučáková Júlia

Supeková Uršuľa

Vavríková Karolína

Žilinec Marcus

2.A

Balážová Andrea

Brózová Paula

Brtková Katarína

Cecková Ema

Cibíková Dorota

Černovský Matej

Debogórska Laura

Debogórska Sara

Dušičková Vanesa

Hoferica Norbert

Holdošová Katarína

Kurišová Klára

Mesiar Daniel

Nejedlý Dávid

Pajunková Sofia

Timková Natália

Vaňuga Samuel

Vaňugová Petra

3.A

Brestovský Alex

Dorniaková Zuzana

Hanečáková Sofia

Hlinka Jaroslav 

Horváthová Michaela

Imrichová Nela

Janovcová Lenka

Jesenský Filip

Míča Matej

Puskeilerová Lenka

Zuskinová Tatiana

 

4.A

Cabanová Dominika

Cevár Philipp Nicholas

Debnár Jakub

Galanová Natália

Klučková Lenka

Kmeť Martin

Krahulec Milanko Marek

Kútniková Terézia

Magula Dávid

Mrvová Emma

Pšeno Sebastian

Rakučák Lukáš

Sališová Viktória

Špirko Jakub

 

5.A

Dančová Rebeka

Dančová Viktória

Lofajová Paulína

Mutňanská Lucia

Papúch Pavol

Pavlíková Viktória

Pechová Zuzana

 

6.A

Klukulčiaková Ema

Kmeť Pavol

Kováčiková Klára

Králiková Sofia

Likavcová Mária

Lofajová Lenka

Lukáčová Alžbeta

Mojšová Júlia

Salvová Sofia

Samek Filip

Škula Dávid

Tarageľová Simona

Vicáňová Michaela

Vrbenská Dorota

 

7.A

Balážová Dana

Gejdošová Lenka

Hampel Jakub

Hatala Vladimír

Hatalová Kristína

Hofericová Emma

Horvát Adam

Magula Samuel

Mišíková Monika

Oravcová Sára

Paušlyová Alexandra

Podbrežný Adam

Roštek Teodor

Sališová Nora

Šefranko Igor

Šefranková Laura

Veselovský Kristián

 

8.A

Betyar Dárius

Ferenčíková Klára

Hollá Natália

Chovanová Daniela

Korčáková Michaela

Mydliar Imrich 

Sidorová Ester

Reisinger Ján Tomáš

Teniaková Bronislava

 

Liptovské Sliače 

   

Hošalová Ema

Jacková Karolína

Ondrejková Natália

Šimčeková Nikola

Ondrejková Tereza

Kriško Jakub

Sliacka Nina

Kolčák Alexander

1.A

Jacko Rastislav

Jacková Paulína

Švedová Ema

Ševčíková Laura

Maďarová Klára

Maďarová Adela

Maďar Matúš

 

          Hudobný odbor                    Hudobná náuka

 

Akordeón

Hubčík Alexander

Kulak Dávid 2. ročník

Míča Matej 2. ročník

Rovná Silvia

 

Heligónka

Dušička Patrik 6. ročník                                                       

Húšťava Roman 7. ročník                                                    

Papúch pavol 2. ročník                                                      

Riljak Jakub 4- ročník

Husle

Cabanová Dominika 3.ročník

Dančová Viktória 1. ročník

Fula Lukáš 6. ročník

Halušková Kristína Emma 3. ročník

Chovanová Daniela 8. ročník

Klukulčiaková Ema 5. ročník

Kováčik Damián 5. ročník

Kútniková Terézia 4. ročník

Lofajová Paulína 3. ročník

Lukáčová Alžbeta 5. ročník

Mihok Filip 7. ročník

Pechová Zuzana 2. ročník

Sališová Viktória 2. ročník

Trajtelová Andrea 1. ročník

 Klavír

Galanová Natália 3. ročník                                                  

Mišíková Monika 4. ročník                                                   

Královenská Zara PŠ

Žilinec Marcus PŠ

 Spev

Gejdoš Miroslav 1. ročník

Gejdošová Lenka 1. ročník

Imrichová Nela 2. ročník

Kováčiková Klára 1. ročník

Lofajová Paulína 4. ročník

Pajunková Sofia 2. ročník

Vaňugová Petra 1. ročník

 Píšťalky

Kmeť Martin 5. ročník                                                        

Mutňanská Lucia 5. ročník

Podbrežný Adam 7. ročník                                                

Rakučák Lukáš 3. ročník                                          

Kontrabas

Cevár Philipp Nicholas 1.ročník

Húšťava Roman 2. roč. 2. stupeň

Cimbal

Lukáčová Dorota 2. ročník

Podbrežný Adam 4. ročník

 

 

 

Liptov TO 1.A

Almašiová Adela

Jackulíková Ema

Janovcová Lívia

Lukáčová Dorota

Mesiar Michal

Pribilovičová Zoja

Rovná Silvia

Zvolenčáková Melánia

 

Liptov TO 2.A

Baďová Kristína
Demková Miroslava

Dušička Patrik
Gašparová Dominika

Húšťava Roman

Húšťavová Beáta

Laclavíková Barbora

Lukáčová Anna

Lukáčová Klaudia

Nováková Natália

Rojčeková Renáta

Švalecová Ivana

Veselovská Kristína

 

Liptov TO 2.B

Bobeková Martina

Hláčiková Lenka

Chilla Marek

Chovanová Karolína

Jarottová Mária

Littva Radovan

Littvová Mariana

Mastiš Rastislav

Milan Radovan

Sliačan Filip 

Truchanová Ema

 

 

 

 

 

.