Ako sa stať členom

Každého mladého človeka, nielen vekom ale i srdcom, ktorý má záujem účinkovať vo folklórnom súbore Liptov, radi privítame v našom súbore a urobíme všetko pre to, aby sa čo najskôr mohol predstaviť v niektorej z našich zložiek na scéne.

Do speváckej zložky

sa záujemca môže prihlásiť priamo cez konkurzné konanie každoročne vyhlasované folklórnym súborom Liptov koncom septembra príslušného kalendárneho roku, alebo každý piatok od 18,00 hod. v Ružomberku na Madačovej ul. č. 1 v sídle folklórneho súboru Liptov u vedúceho.

Do hudobnej zložky

sa záujemca môže prihlásiť znovu cez konkurzné konanie každoročne vyhlasované folklórnym súborom Liptov koncom septembra príslušného kalendárneho roku, alebo každý piatok od 18,00 hod. v Ružomberku na Madačovej ul. č. 1 v sídle folklórneho súboru Liptov u vedúceho hudobnej zložky.

Do tanečnej zložky

  • Dievčatá sa môžu prihlásiť vo veku od 15 rokov cez konkurzné konanie každoročne vyhlasované folklórnym súborom Liptov koncom septembra príslušného kalendárneho roku, alebo každý utorok a piatok od 17,00 hod. v Ružomberku na Madačovej ul. 1 v sídle folklórneho súboru Liptov u vedúceho tanečnej zložky Igora Littvu. 
  • Chlapci sa môžu prihlásiť vo veku od 13 rokov koncom septembra príslušného kalendárneho roku, bez absolvovania výberového konania, alebo každý utorok a piatok od 17,00 hod. v Ružomberku na Madačovej ul. č. 1 v sídle folklórneho súboru Liptov u vedúceho tanečnej zložky. 

Členovia nacvičujú každý utorok od 17:00 do 19:30 a piatok od 17:30 do 20:30 v sídle FS Liptov.

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0905 838 513 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Príďte do kolektívu veselých, mladých ľudí, zažiť s nami veľa príjemných, nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na Vás!